BESTRBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BESTRBD

SVE O RBD-U
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica
♥The best Admin♥
♥The best Admin♥
Kikica


Ženski
Broj poruka : 690
KoLiKo VoLiTe RbD? :
anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009 Right_bar_bleue

Omiljena slika od RBD-a : anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009 Rbdempezardesdecerovx2
Datum upisa : 20.10.2008

anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009 Empty
PočaljiNaslov: anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009   anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009 EmptyNed Feb 15, 2009 10:10 am

gracias hermosa!!!!! te agradezco con todo mi corazon tu cariño,tu tiempo y tu apoyo.
siempre estaremos juntas sin importar la distancia x q cundo un sentimiento es real ni la mas grande tempestad lo puede romper.
ps.amooooooo el jamon mmmmmmmmmmmm que ricoooo jabugo!!!!
jajaja muchos besos!!
****************************************************************************************
hvala lepotice!!! zahvaljujem ti se od srca na tvojoj paznji,vremenu i podrsci.
uvek cemo biti zajedno bez obriza na daljinu kada je osecanje stvarno ni najveca razdaljina ne moze ga slomiti..
ps. volim teeee (ostatak ne kontam nesto u hrani..hm)
jajaja puno poljubaca

****************************************************************************************
que hermoso todo lo que me dices!!!!! muchas gracias...no me alcanzan las palabras para agradecer tanto cariño,en verdad ustedes hacen que todo valga la pena. con todo mi corazon gracias y muuuuuuuuchos besos1!!!!
****************************************************************************************
prelepo je sve sto si mi rekla!!! mnogo ti hvala...nemam reci da se zahvalim na tolikoj neznosti,zaista vi cinite da sve ima smisla. svim srcem se zahvaljujem i puuuuuuno poljubaca

****************************************************************************************
hay chicos los extraño tanto... necesito mas q nunca a mis angeles protectores... los quiero con todo mi corazon y les agradezco cada minuto que han dedicado a darme lo mas valioso q alguien te puede dar,su cariño.
sin ustedes no habria magia
los amo para siempre.
****************************************************************************************
toliko ste mi nedostajali.. sada mi vise nego ikad trebaju andjeli cuvari...volim vas svim srcen i hvala vam na svakom minutu koji ste mi posvetili i sto ste mi dali nesto najvrednije sto neko moze da da,svoju naklonost (paznju) bez vas ne bi bilo magije
volecu vas zauvek

****************************************************************************************
pero como creen que me olvido de mi amado brasil??? nunca!!! los adorooo y lo saben no es asi? yo estoy segura de que saben que estan en mi corazon x siempre x q ustedes me han dado todo su amor y yo les agradezco con toda el alma que m quieran y yo los voy a querer siempreeeeeeeeeee!!!
brasil!!!eu te amooooooooooooooooooooooooo!!!!!!
****************************************************************************************
ali kako mozete da mislite da sam zaboravila voljeni brazil nikada!!! obozavam vas i znate to zar ne? sigurna sam sa znate da ste u mom srcu zauvek vi ste mi dali svu vasu ljubav i ja vam se zahvaljujem celom dusom volim vas i volecu vas zauveeeek
brazil volim te!!!

****************************************************************************************
noooooooooooo a peter nooooooooooo!!!! jajaajajja muchas gracias!!! yo tambien te quiero y aunque estemos lejos eso no nos impide soñar como un solo corazon.
graciaaaaaaaaaaaaaaas por toooooooooooodo.
muuuchos besos.
****************************************************************************************
neeeeeeeee perta pana neeeeeeeee!!! jajaja hvala puno!!! i ja tebe volim iako smo daleko to nas ne sprecava da sanjamo kao jedno srce
hvaaaaala na sveeeemu
puno poljubaca

****************************************************************************************
hay que hermosas palabras!!!! te adorooooooooooo con el corazon!!
****************************************************************************************
kakve divne reci!!! obozavam te svim srcem!!!

****************************************************************************************
pero claro que no me olvido de colombia!!!!! nunca pienses eso solo porque no responda rapido...el amor que ustedes me han dado es tan grande que a mi no me alcanzaria la vida para poder agradecerles tanto!!!
nunca los olvido,siempre los llevo en mi corazon.
todo mi amor..
****************************************************************************************
ali naravno da nisam zaboravila Kolumbiju!!! nikada nemojte tako da mislite samo zato sto ne odgovaram brzo.. ljubav koju mi dajete je toliko velika da mi ceo zivot ne bi bio dovoljan da vam se zahvalim!!!
nikada vas necu zaboraviti,uvek vas nosim u srcu
sva moja ljubav....
****************************************************************************************

preuzeto sa hefce
Nazad na vrh Ići dole
 
anny je odg bna par tema na uniju 9.2.2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ANAHI OSTAVILA PORUKU NA UNIJU
» Anny XxXxX
» Narukvice od Anny
» Anny sa krilima
» Anny frizerka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BESTRBD :: RBD :: ANAHI-
Skoči na: