BESTRBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BESTRBD

SVE O RBD-U
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 BIOGRAFIJA

Ići dole 
AutorPoruka
Kikica
♥The best Admin♥
♥The best Admin♥
Kikica


Ženski
Broj poruka : 690
KoLiKo VoLiTe RbD? :
BIOGRAFIJA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BIOGRAFIJA Right_bar_bleue

Omiljena slika od RBD-a : BIOGRAFIJA Rbdempezardesdecerovx2
Datum upisa : 20.10.2008

BIOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: BIOGRAFIJA   BIOGRAFIJA EmptyPet Mar 06, 2009 6:53 pm

Питајте Јонас Бротхерс који су они надају да постане обожаватељи са својим новим називом селф-ЦД и они неће рећи "све." Али то је управо оно што ће значити. "Уе'ре тежио за људе нашег доба", каже 17-ыеар-олд Јое. "Али, ми такође желимо добити дјецу млађу од нас", додаје 14-ыеар-олд Ницк. "А старији људи, превише," 19-ыеар-олд Кевин цеви према горе.

У високо предвиђа праћење на Неу Јерсеы сиблингс 2006-деби који садржану у хит ТРЛ "Манды" Тхе Јонас Бротхерс је сигуран да се добри на бенду циљ: То је високо енергетска поп-пунк диск препун с инсанелы привлачан куке, мишићним гитара паперје и зреле сонгуритинг који открива колико одрастања дјечацима урадили јер смо чули задње од њих.

Разговарајте о понешто за свакога: У "СОС" они нападати један жестоко Плесни роцк-слот, док је у "Хелло Беаутифул" оду душеван и акустички. "Гамес" вожња један лаидбацк реггае жлијебити полиције би зависти, затим у пребацује зупчаници енергичан Рамонес стилу усхићен-уп. "Холлыуоод" пара један варљив функ тукли дивебомбинг гитара линија "и" Ухен Ыоу Лоок Ме у очима ", надовезује се на поуер-балада крешчендо. У "Гооднигхт и Збогом," тхе албум'с већину амбициозан резати, они комбинују извитоперен Тоур стилу пунк са музичко-позоришне додаци инспирисали Ницк'с година на Броадуаы у Лес Мисэраблес и Љепотица и звер. Кроз албум, дјечацима размишља о различитим емоционалним потешкоћама без губљења њихових захват на који се заснива позитиван вибе све њихове музике.

Занимљиво еклектичан још повезаних браћа 'знак склада вокал, ЦД-у је природна последица дивље пута Јонасес доживеле у задње време. После много троше 2006 подржавајући њихов деби на путу са међу-сценом хеавыуеигхтс попут Јессе Мекартни, у Вероницас и Алы & АЈ, браћа пронаћи себе достизање нову публику раније ове године када је Диснеы Цханнел ставите банд'с "Година 3000 "видео у тешким ротације. "Чим се десило да је пјесма ушла у Топ 10 на МыСпаце иТунес па наши коментари удвостручен," Кевин марвелс. "Било је готово немогуће пратити нове захтеве пријатеља!"

То није било који се лакше: Тхе банд'с профиле наставио да устане у наредних неколико месеци, захваљујући наступима на Радио Диснеы и Меет тхе Робинсонс звучни запис, где Јонасес ремаде Ким Уилде'с "Кидс ин Америца" као "Кидс у будућности. "

Жељан дати њихово брзо ширење фанбасе са новом музиком, бенд је ушао у ЛА одрпан Ундербеллы студио у фебруару са продуцент Џон фиелдс, чији је рад на Суитцхфоот'с Тхе Беаутифул разочарање је направио огроман младиће његових навијача. "Џон живи роцк музике", каже Јое је продуцент, који је такође радио са Роонеы и роза. "Ми смо увек мислили да ће бити толико цоол да раде са њим."

Они су радили брзо, снимање албум од почетка до краја у 21 дана само, а они подвиг остварен делом зато што је знао је материјал тако добро: Где њихов деби Ува́де̌ны́ рад прегршт професионални сонгуритерс, Тхе Јонас Бротхерс само садржи песме пеннед Јонас Бротхерс по себи, са повременим помаже по палс попут Блеу ( "То је само начин на који Ролл"), ПЈ Бианца ( "Кад Погледај ме у очи"), а дечаци сопствене устук бенда ( "Игре" ). "Као браћа, ми само знамо како да раде заједно", објашњава Ницк.

"Када смо потписали за Холлыуоод", Кевин памти ", рекао нам налепницу 'Хеј, имамо неколико демо песама смо писање за прошлу годину и по.' Ми мислили да би се тако смешно да се управо запис те песме за албум да видите шта смо могли извући. Али ти показао се пјесме на рекорд! "

Браћа кажу њихови писмено очитује омогућују дугорочно утиче на све, од-Мы Цхемицал Романце до Бацкстреет Дечаци до Уеирд Ал Ыанковиц (с којим је бенд недавно дијелио позорницу у Неу Јерсеы'с преварити фестивал). Ипак, оно што заиста чути о Јонас Бротхерс је звук три младе музичаре проналажење сопствене говорне властите осебујна мјешавина Ницк путу са Р & Б вокално, Јое'с данцеабле љубав побеђује и Кевин'с опсесија са гитаром солос.

"Овај албум је тако нас," каже Јое. "Први је један од нас врсте долазе у оно што би се могло Јонас Бротхерс", додаје Кевин. "Док је овај стварно показује офф, где смо на сада." Најмлађи Јонас, али можда уисест, Ницк закључује овако: "Ми волимо оно што смо радили и желимо то учинити за неко време."

preuzeto sa muzika-in
Nazad na vrh Ići dole
 
BIOGRAFIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BiOgRaFiJa Od DuLcE
» PoNcHoVa BiOgRaFiJa
» BiOgRaFiJa Od AnAhI
» BiOgRaFiJa Od UcKeRa
» BiOgRaFiJa Od ChRiSa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BESTRBD :: MUZIKA :: BENDOVI/GRUPE :: JONAS BROTHERS-
Skoči na: